Halkalı Merkez, Çınarlıçeşme Sk. No:27 D:8, 34303 Küçükçekmece/İstanbul

Bilişim Teknolojilerinin Her Alanında Size Özel Hizmetler

Alanında uzman ve dikey yetkinliğe sahip teknik destek ekibimiz ile müşterilerimizin ihtiyaç duydukları Bilişim Teknolojileri alanlarında hizmetler vermekteyiz.

Intro
www.startbilisim.com

Müşteri Yorumlarımız

5 üzerinden 4.9
Hizmetlerimiz

Start Bilişim, profesyonellikleri ve hızlarıyla bizi her zaman şaşırtmıştır. İşletmemizin IT altyapısını güçlendirmek ve sorunları çözmek için her zaman ellerinden gelenin en iyisini yaparlar. İşbirliği yaparken, gerçekten değer katan bir iş ortağı olduklarını gördük.

Eda Erdem
Hizmetlerimiz

Start Bilişim, uzun süredir iş ortağımızdır ve işlerimizin dijital dönüşümünde bize çok yardımcı oldular. Hızlı yanıt verme, uzman bilgi birikimi ve mükemmel hizmetleriyle sürekli olarak memnuniyetimizi sağladılar. İşlerimizi kolaylaştırmak için başka bir IT hizmet sağlayıcısına ihtiyaç duymuyoruz

Adem Akcan
Hizmetlerimiz

Start Bilişim, güvenilir ve yetenekli bir IT hizmet sağlayıcısıdır. İşletmemizin ihtiyaçlarına özel çözümler sunmaları, rekabetçi bir avantaj sağlamamıza yardımcı oldu. Müşteri odaklı yaklaşımları ve sorunları hızlıca çözme yetenekleri sayesinde iş birliğimiz her zaman sorunsuz ve verimli olmuştur.

Selin Polat